KRYEFAQJA » Tag Archives: cilesia

Tag Archives: cilesia

Rama takon trupën e re drejtuese të universiteteve publike: Të jetësojmë reformën në arsimin e lartë

Rama takon trupën e re drejtuese të universiteteve publike: Të jetësojmë reformën në arsimin e lartë

Kryeministri Edi Rama priti të mërkurën në një takim të veçantë, trupën e re drejtuese të universiteteve, rektorë dhe dekanë të zgjedhur pas përfundimit me sukses të procesit të votimit, për këto poste.“Dëshiroj në radhë të parë t’ju uroj të gjithëve për fitoren e zgjedhjeve dhe po ashtu t’ju uroj …

Më shumë