KRYEFAQJA » Tag Archives: Cio Cio San

Tag Archives: Cio Cio San

Ermonela Jaho nga ROH në 1500 kinema me Butterfly

“E gjithë darka është në fakt, e jashtëzakonshme. Ermonela Jaho, një nga interpretueset e mëdha të verizmit, sjell një vërtetësi të pakompromentueshme në rolin kryesor, dhe kombinimi midis brishtësisë dhe emocionit gurgullues të copëton më dysh.” Kjo është veç një nga kritikat e shkëlqyera që sopranoja shqiptare Ermonela Jaho ka …

Më shumë