KRYEFAQJA » Tag Archives: cipra

Tag Archives: cipra

Rama në “Skai”, Demokracia e re kërkon strategji për marrëdhëniet me Shqipërinë

Rama në "Skai", Demokracia e re kërkon strategji për marrëdhëniet me Shqipërinë

Intervista e kryeministrit Edi Rama në televizionin grek “Skai” mbrëmjen e së martës, ka ngjallur menjëherë reagime të politikës dhe medias greke. Nga politika greke reagimi i parë vjen nga partia Demokracia e Re, e cila kërkoi mbledhje urgjente të Këshillit të Sigurisë Kombëtare për të ngritur një strategji të …

Më shumë