KRYEFAQJA » Tag Archives: dalja nga be

Tag Archives: dalja nga be

Tramp: Nato është e vjetruar!

trump, britania, dalja nga be, nato, interviste, presidenti shba

Presidenti i zgjedhur Donald Tramp ngjalli polemika e reagime të forta pas një interviste ku preku temat më të nxehta të sigurisë, NATON, Rusinë, terrorizmin emigracionin dhe daljen e Britanisë nga BE-ja. Duke folur për gazetën britanike Tajms dhe ate gjermane Bild, Trampi u shpreh: “E kam thënë prej kohësh …

Më shumë