KRYEFAQJA » Tag Archives: damian

Tag Archives: damian

Energjitikë, Berisha replikon me Gjiknurin

Energjitikë, Berisha replikon me Gjiknurin

Ish kryeministri Sali Berisha dhe Ministri i Energjitikës, Damian Gjiknuri, kanë shkëmbyer replika në distancë lidhur me menaxhimin e energjisë që përfitohet nga HEC-et e kaskadës mbi Lumin Drin. Fillimisht ishte zoti Berisha që në një bashkëbisedim me gazetarët të premten, akuzoi ministrin Gjiknuri për një aferë korruptive duke dorëzuar …

Më shumë