KRYEFAQJA » Tag Archives: darkë bamirësie

Tag Archives: darkë bamirësie

SHBA: Kandidatët presidencialë, pranë njëri-tjetrit në një darkë bamirësie

Rivalët për Shtëpinë e Bardhë, demokratja Hillary Clinton dhe republikani Donald Trump janë ‘argëtuar’ duke ngacmuar njëri-tjetrin në një darkë bamirësie, një ditë pas duelit të fundit televiziv në skenën e debatit në Las Vegas. Ajo ‘qeshi’ me zotin Trump i cili po bënte shaka në lidhje me fjalimet e …

Më shumë