KRYEFAQJA » Tag Archives: darkojne

Tag Archives: darkojne

Trump darkon me Romney

Ndonëse gjatë fushatës shkëmbyen akuza të ashpra mes njëri tjetrit, Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, dhe republikani, Mitt Romney, kanë darkuar në Nju Jork, gjë që i ka shtuar spekulimet se ish-kandidati presidencial mund të emërohet shumë shpejt në postin e Sekretarit të Shtetit. I pranishëm ka qenë edhe …

Më shumë