KRYEFAQJA » Tag Archives: deklarate per shtyp

Tag Archives: deklarate per shtyp

Basha mbron Ben Blushin

basha, politike, blushi, basha mbron blushin, deklarate per shtyp

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha përmes një deklarate për mediat , mbron Ben Blushin, i cili akuzoi KQZ-në se po e pengon në regjistrimin e “Libras” për zgjedhjet e Qeshorit . Sipas Bashës , përpjekja për të penguar pjesëmarrjen e disa subjekteve politike në zgjedhje duke përfshirë partinë e …

Më shumë

Lulzim Basha: Jam i tronditur nga krimet e tmerrshme në Fier dhe në Korçë.

Vendimi i KQZ, Basha: Fitore e shumëpritur, por beteja është e gjatë dhe e vështirë!

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha përmes një deklarate për shtyp shprehet se ndjehet i tronditur nga krimet në familje të ndodhura në Fier dhe Korçë, që i kanë marrë jetën grave dhe fëmijëve të pafajshëm. Sipas Bashës këto ngjarje me shumë se krime individuale reflektojnë gjëndjen e varfërisë dhe …

Më shumë