KRYEFAQJA » Tag Archives: dekretoje

Tag Archives: dekretoje

Tahiri: Presidenti të dekretojë ligjin për masat shtesë të sigurisë

Tahiri: Presidenti të dekretojë ligjin për masat shtesë të sigurisë

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri i ka bërë thirrje presidentit Bujar Nishani të dekretojë ligjin për masat shtesë të sigurisë i miratuar prej disa kohësh nga parlamenti shqiptar, por i kundërshtuar nga opozita. “Unë shfrytëzoj rastin për të ngritur nivelin e vetëdijes dhe të ndërgjegjes institucionale, por dhe shoqërore. Për …

Më shumë