KRYEFAQJA » Tag Archives: delegacioni i kombetares

Tag Archives: delegacioni i kombetares

Bllokohen rrugët kryesore të kryeqytetit ku do të kalojë delegacioni i kombëtares

Policia e kryeqytetit ka kaluar në gadishmëri me rastin e mbërritjes së kombëtares shqiptare të futbollit dhe delegacionit që e shoqëronte atë në Francë. Policia ka marrë masa të larta sigurie për shoqërimin e skuadrës nga Rinasi në qendër të Tiranës, ku skuadra pritet të bëhet pjesë e aktiviteteve për …

Më shumë