KRYEFAQJA » Tag Archives: demokratet rikthehen ne komisione dhe seanca

Tag Archives: demokratet rikthehen ne komisione dhe seanca

Rikthehen demokratët në komisione dhe në seancë plenare pas bojkotit 10 ditor

Demokratët i rikthehen jetës normale parlamentare, pas përfundimit të afatit kohor të vendimit të byrosë së kuvendit, për përjashtimin 10 ditor nga punimet e Parlamentit të ish Kryeministrit Berisha . Në mbledhjen e sotme të Kryesisë së Grupit Parlamentar demokratët vendosën të marrin pjesë në komisione si edhe në seancë …

Më shumë