KRYEFAQJA » Tag Archives: Denis Nurja

Tag Archives: Denis Nurja

Boks, Tirana kampione

Boks, Tirana kampione

Fundjavën e kaluar në Sallën Sportive “Fahrie Hoti” në Tiranë u zhvillua Kampionati i 42-të Kombëtar i Boksit për Të Rritur. Pas takimeve mbresëlënëse ekipi i Tiranës, i përgatitur nga trajnerët Skënder Kurti dhe Sead Bushati, me 5 medaljet e arit është renditur kampion. Pas tyre është renditur Vllaznia me …

Më shumë