KRYEFAQJA » Tag Archives: depuitet

Tag Archives: depuitet

Shuhet aktori Demir Hyskja

Shuhet aktori Demir Hyskja

Është shuar nga jeta në moshën 79 vjeçare Demir Hyskja, një nga aktorët më të njohur të teatrit dhe kinemtaografisë shqiptare. Lajmi është dhënë mes dhimbjes dhe trishtimit nga familjarët e tij në Elbasan. Prej disa kohësh Hyskja ndodhej në spital pasi ishte në gjendje të rëndë shëndetësore. Gjatë tre …

Më shumë