KRYEFAQJA » Tag Archives: deputet e korruptuar

Tag Archives: deputet e korruptuar

Protesta në Francë:“Në burg të korruptuarit” dhe “Poshtë privilegjet”

Qindra qytetarë kanë marrë pjesë në protestat e zhvilluara në Paris dhe Tuluzë për të kërkuar largimin e deputetëve të korruptuar nga politika. “Në burg të korruptuarit” dhe “Poshtë privilegjet”, kanë qenë dy nga sloganet kryesorë të protestuesve, të cilët janë organizuar nëpërmjet rrjeteve sociale. Gjithashtu gjatë protestave nuk kanë …

Më shumë