KRYEFAQJA » Tag Archives: derby

Tag Archives: derby

Kukësi mund Tiranën 4-1, Partizani fiton 5-1 me Teutën

Kukësi mund Tiranën 4-1, Partizani fiton 5-1 me Teutën

JAVA 30   DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ 22.04.2017 Elbasan 16:00 Korabi – Luftëtari 0 – 4 Brahimaj 30′, Bregu 47′, Pedro Bengui 84′, Reginaldo 87′ 22.04.2017 Vlorë 19:00 Flamurtari – Vllaznia 2 – 0 Bušić 7′, Danilo Alves 61′ 23.04.2017 Laç 16:00 Laçi – Skënderbeu  1 – 5 Latifi 16′ (0-1), Latifi 29′ (0-2), James 43′ (0-3), …

Më shumë

Skënderbeu dhe Kukësi marrin vetëm nga një pikë

Skënderbeu dhe Kukësi marrin vetëm nga një pikë

JAVA 26   DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ 17.03.2017 Korçë 18:00 * Skënderbeu – Kukësi 1 – 1 Latifi 12′ (1-0), Kale 89′ (1-1) 18.03.2017 Tiranë 14:00 Korabi – Partizani – 18.03.2017 Laç 14:00 Laçi – Flamurtari – 19.03.2017 Gjirokastër 14:00 Luftëtari – Tirana – 19.03.2017 Shkodër 17:00 Vllaznia – Teuta – * Në RTSH NR. …

Më shumë

Kukësi – Partizani dhe Tirana – Flamurtari me rrjeta të paprekura

Kukësi - Partizani dhe Tirana - Flamurtari me rrjeta të paprekura

JAVA 23   DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ 25.02.2017 Gjirokastër 14:00 Luftëtari – Laçi 1 – 1 Ramadani 14′ (1-0 penallti), Jonuzi 65′ (1-1) 25.02.2017 Durrës 14:00 Teuta – Korabi 1 – 0 Ribaj 55′ (penallti) 25.02.2017 Shkodër 17:00 Vllaznia – Skënderbeu 0 – 1 Latifi 68′ 26.02.2017 Kukës 14:00 * Kukësi – Partizani …

Më shumë