KRYEFAQJA » Tag Archives: deshton perpjekja

Tag Archives: deshton perpjekja

Bulqizë, dështon një tjetër përpjekje për gjetjen e tre minatorëve kinezë

Bulqizë, dështon një tjetër përpjekje për gjetjen e tre minatorëve kinezë

Ministria e Energjisë dhe Industrisë njoftoi mbrëmjen e së mërkurës se ka dështuar një tjetër përpjekje për gjetjen e 3 minatorëve kinezë të bllokuar pas aksidentit të së shtunës në nivelin e 21 të minierës së Bulqizës. Sipas një njoftimi të ministrisë së energjisë dhe industrisë, grupet e ekspertëve të …

Më shumë