KRYEFAQJA » Tag Archives: deutsche welle

Tag Archives: deutsche welle

Seibert: Partitë të punojnë së bashku në parlament dhe të zbusin mosmarrëveshjet

Steffen Seibert, zëdhënësi i kancelares gjermane Angela Merkel. ka reaguar për herë të parë sot për zhvillimet politike në Shqipëri. I pyetur nga Deutche Welle për kërkesat e opozitës dhe bojkotin e punimeve të parlamentit, ai ka shpjeguar se qeveria federale mbështet reformat e nisura në vendin tonë dhe se është në …

Më shumë