KRYEFAQJA » Tag Archives: diallog

Tag Archives: diallog

Rama opozitës: Harroni qeverinë teknike dhe shtyrjen e zgjedhjeve, hajdeni të bisedojmë!

Rama opozitës: Harroni qeverinë teknike dhe shtyrjen e zgjedhjeve, hajdeni të bisedojmë!

Kryeministri socialist Edi Rama ka hedhur poshtë sërish kërkesën e PD për krijimin e një qeverie teknike, si dhe mundësinë e shtyrjes së datës së zgjedhjeve të përgjithshme të 18 qershorit, ndërsa i ka bërë thirrje opozitës për dialog. Duke folur në komunikimin e përjavshëm në Fejsbuk, zoti Rama fillimisht …

Më shumë