KRYEFAQJA » Tag Archives: Dimitriev

Tag Archives: Dimitriev

Kryeministri maqedonas akuzon Ramën

Kryeministri teknik i Maqedonisë, Emil Dimitriev, i është kundërpërgjigjur kryeministrit të shqipërisë Edi Rama, duke kërkuar që ai të mos përzihet në çështjet e brendshme të Maqedonisë. Sipas tij, Shqipëria në këtë mënyrë u bën shumë dëm marrëdhënieve të mira fqinjësore dhe kjo është në kundërshtim me vlerat evropiane. Sipas …

Më shumë