KRYEFAQJA » Tag Archives: diplomat

Tag Archives: diplomat

Njohja e diplomave të shqiptarëve të Preshevës në Serbi, polemizojnë Basha me Ramën

diplomave për shqiptarët e Preshevës në Serbi,

Njohja e diplomave për shqiptarët e Preshevës në Serbi, ka qenë një tjetër rast për shkëmbim replikash mes kreut të opozitës dhe Partisë Demokratike, Lulzim Basha, dhe kryeministrit socialist Edi Rama. Zoti Basha ndërsa ka pritur të dielën në çadrën e protestës disa të ardhur nga Lugina e Preshevës, u …

Më shumë