KRYEFAQJA » Tag Archives: ditët pa makina

Tag Archives: ditët pa makina

“Dita pa makina”, e përjavshme në Tiranë; Veliaj: Po investojmë në infrastrukturë dhe kulturë

Ditët pa makina do të shndërrohen në traditë në Tiranë. Gjatë një aktiviteti për hapësirat e gjelbëra dhe mobilitetin, kryebashkiaku Erion Veliaj lajmëroi se që prej datës 22 maj, Tirana do të përjetojë vazhdimisht ditë pa makina. Veliaj përsëriti se Bashkia e Tiranës po përpiqet të investojë jo vetëm në …

Më shumë