KRYEFAQJA » Tag Archives: do të shfaqë vizionin për të ardhmen

Tag Archives: do të shfaqë vizionin për të ardhmen

Koreja e Veriut, Kim Jong-un do të çimentojë statusin e tij dhe do të shfaqë vizionin për të ardhmen

Kim Jong-un: Jemi në “fazën perfundimtare” të raketës balistike ndër-kontinentale

Koreja e Veriut po zhvillon evenimentim më të rëndësishëm politik në dekada, ku lideri Kim Jong-un do të çimentojë statusin e tij dhe do të shfaqë vizionin për të ardhmen. Mijëra delagatë janë mbledhur nga i gjithë vendi në një shfaqje të koreografuar që cilësohet si një kurorëzim jo zyrtar …

Më shumë