KRYEFAQJA » Tag Archives: Dorëhiqet Davutoglu

Tag Archives: Dorëhiqet Davutoglu

Dorëhiqet Davutoglu

Dorëhiqet Davutoglu

Kryeministri turk Ahmet Davutoglu ka deklaruar se do të dorëhiqet nga të gjitha postet në Partinë për Drejtësi dhe Zhvillim, duke theksuar se nuk do të kandidojë më për kryetar partie në Kongresin që pritet të zhvillohet më 22 maj. Deklaratat e tij u bënë të enjten pas dite gjatë …

Më shumë