KRYEFAQJA » Tag Archives: dosje penale

Tag Archives: dosje penale

Ambasada Amerikane: Vendimi i KQZ fitore për popullin, paralajmërim për kriminelët

Ambasada e SHBA në Tiranë: Qytetarë amarikanë bëni kujdes gjatë festave!

Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka reaguar menjëherë pas vendimit të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve për të miratuar kërkesën e Prokurorisë së Përgjithshme për t’i hequr mandatet kreut të Bashkisë së Kavajës Elvis Rroshi dhe deputetëve Shkëlqim Selamit dhe Dashamir Tahirit. Sipas kësaj prokurorie ata ishin gjetur fajtorë gjatë procesit …

Më shumë