KRYEFAQJA » Tag Archives: dritat e krishtlindjeve

Tag Archives: dritat e krishtlindjeve

Familja Obama ndez dritat e Krishtlindjeve

familja obama, ndez, dritat e krishtlindjeve

Familja Obama ndezi për herë të fundit dritat e Krishtlindjeve në Shtëpinë e Bardhë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Presidenti Obama bashkëshortja Michelle, vajza Sasha dhe aktorja Eva Longoria ndezën së bashku dritat e pemës së Krishtlindjeve. “Gëzuar festat të gjithëve ju, Eva Longoria, faleminderit për mikpritjen e mrekullueshme. Gëzuar …

Më shumë