KRYEFAQJA » Tag Archives: druret e pishes

Tag Archives: druret e pishes

Dibër, ndalohet një shtetas që priste drurët e pishës në mënyrë të paligjshme

diber, druret e pishes, prerje ilegale, arrestime

Specialistët për hetimin e krimit në në komisariatin e Policisë Dibër, në bashkëpunim me Policinë Pyjore, kanë mundur të ndalojnë një shtetas i cili priste drurët e pishës dhe i transportonte ato për në qytet për ti tregëtuar. Shtetasi me iniciale L.B është kapur në qafën e “Buallit”, duke transportuar …

Më shumë