KRYEFAQJA » Tag Archives: dy te maskuar

Tag Archives: dy te maskuar

Vrasja në Rrëshen

policia, rreshen, vrasje, dy te maskuar, te armatosur

33 vjeçari Saimir Jaku ish-drejtor i Sistemit të Operatorit Shpërndarës, u ekzekutua nga dy persona të maskuar dhe me armë kallashnikov në momentin që ndodhej në ambientet e jashtme të një lokali në qendër të qytetit të Rrëshenit.Vrasja ndodhi në orën 9 e 40 minuta. Personat e maskuar ndaluan mjetin …

Më shumë