KRYEFAQJA » Tag Archives: dyditor

Tag Archives: dyditor

Policia e shtetit aksion antikanabis

Policia e Shtetit njoftoi përfundimin e operacionit masiv dyditor në të gjithë vendin për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Operacioni nisi mëngjesin e 22 shkurtit dhe përfundoi mbrëmjen e djeshme . Policia kontrolloi mbi 5 mijë serra, 235 tunele dhe mbi 1 mijë ish-magazina shtetërore dhe ish-reparte ushtarake. Të …

Më shumë