KRYEFAQJA » Tag Archives: e djathta e keqe

Tag Archives: e djathta e keqe

Rama: Të jesh i majtë do të thotë të besosh se ka edhe më mirë, të jesh i djathtë do të thotë të besosh se ka edhe më keq

Rama: Të jesh i majtë do të thotë të besosh se ka edhe më mirë, të jesh i djathtë do të thotë të besosh se ka edhe më keq

Kryeministri Edi Rama ka ripërsëritur vendosmërinë e tij për ndërmarrjen e reformës në drejtësi, pavarësisht kundërshtive të forta të së djathtës shqiptare. Duke folur në Akademinë Politike të PS, zoti Rama pranoi se për të ndërtuar Shqipërinë e gjeneratës tjetër duhet kosto dhe sakrificë. “Eshtë qartësisht evidente që kundërshtia është …

Më shumë