KRYEFAQJA » Tag Archives: e merkure

Tag Archives: e merkure

Nis të mërkurën diskutimi për reformën në drejtësi

reforma ne drejtesi, e merkure, kuvendi i shqiperise, diskutime

Pas një ndërprerje disa javore, reforma në drejtësi do të rikthehet në axhendën e diskutimit parlamentar. Burimet bëjnë të ditur se të mërkurën paradite komisioni i posaçëm për Reformën në Drejtësi do të mblidhet për të shqyrtuar vërejtjet e ekspertëve ndërkombëtarë për projekligjin e Kontrollit të Gjyqtarëve dhe Prokurorëve, për …

Më shumë