KRYEFAQJA » Tag Archives: e unifikuar

Tag Archives: e unifikuar

Zgjedhjet e 18 qershorit, opozita këmbëngul në votimin dhe numërimin elektronik

Basha: Zgjedhjet janë të rrezikuara! PD ju fton në protesta!

Opozita shqiptare duket se ka vendosur ta kthejë në “kalë beteje” votimin dhe numërimin elektronik në zgjedhjet parlamentare të 18 qershorit. Pas një takimi të mërkurën mes partive të opozitës në parlament, por edhe jashtë tij, Lulzim Basha kreu i PD, ka konfiguruar qendrimin e tyre për këtë çështje. “Votimi …

Më shumë