KRYEFAQJA » Tag Archives: edi rame

Tag Archives: edi rame

Aktivistja e Lëvizjes “Për Universitetin” hedh salcë të kuqe ndaj ministres Nikolla

Aktivistja e Lëvizjes "Për Universitetin" hedh salcë të kuqe ndaj ministres Nikolla

Ministrja e Arsimit dhe e Sporteve Lindita Nikolla është sulmuar të enjten me salcë të kuqe, ndërsa po merrte pjesë në Samitin e Studentëve të FRESH. Zonj Nikolla ishte ulur në radhë të parë në një ambient të improvizuar para Piramidës, kur një aktiviste e të quajturës Lëviza “Për Universitetin”, …

Më shumë