KRYEFAQJA » Tag Archives: eksporte

Tag Archives: eksporte

Panariti: Çbllokohet eksporti i perimeve shqiptare në Maqedoni

Panariti: Çbllokohet eksporti i perimeve shqiptare në Maqedoni

Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujrave Edmond Panariti tha se eksportet e produkteve bujqësore shqiptare me Maqedoninë janë çbllokuar. Duke folur të hënën për mediat ai tha se kishte kontaktuar me ministrin maqedonas të ekonomisë dhe pas kësaj 5 kamionë shqiptarë kishin kaluar doganën. Dy ditë më …

Më shumë