KRYEFAQJA » Tag Archives: elemente te rinj

Tag Archives: elemente te rinj

PUNIMET NË PAZARIN E GJIROKASTRËS NXJERRIN ELEMENTË TË RINJ

punimet, pazari gjirokaster, elemente te rinj, jorgo xuhao

Punimet për restaurimin e pazarit karaktersitik të Gjirokastrës kanë nxjerrë elementë te rinj. Gjatë realzimit të këtij investimi në një godinë të rënuar janë evidentuar katet e nëndheshme me sterën e ujit dhe kanalizimet për të cilat është kërkuar ndërhyrje në projekt, ndërkohë gjatë pastrimit të ambienteve të ish klubit …

Më shumë