KRYEFAQJA » Tag Archives: elivar golemi

Tag Archives: elivar golemi

2 VITE BURG PER ELIVAR GOLEMIN

Ish inspektorja e Bankës së Shqipërisë, Elivar Golemi dënohet me 2 vite burg nga Gjykata e Tiranës. Prokuroria kishte kërkuar dënimin e saj me 3 vite burgim me akuzën e shpërdorimit të detyrës. Për të është caktuar 2 vjet shërbim prove si dhe moslejimin të ushtrojë funksionet publike. Golemi ishte …

Më shumë