KRYEFAQJA » Tag Archives: Elmar Brok

Tag Archives: Elmar Brok

Ministri Bushati zhvillon takime në Parlamentin Evropian

ditmir bushati takime ne bruksel me homologet e tij europiane

Në kuadër të vizitës së tij në Bruksel, Ministri Bushati zhvilloi takime me Kryetarin e Komisionit parlamentar evropian për punët e jashtme, Elmar Brok, Presidentin e Grupit të Aleancës Progresive të Socialistëve dhe Demokratëve në PE, Gianni Pittella dhe Raporterin për Shqipërinë në PE, Knut Fleckenstein.  Me theksin në ecurinë …

Më shumë