KRYEFAQJA » Tag Archives: Energjisë

Tag Archives: Energjisë

MB: Kujdes po përkeqësohet moti!

MB: Kujdes po përkeqësohet moti!

Ministria e Punëve të Brendshme njoftoi qytetarët se gjatë dy ditëve në vazhdim pritet një përkeqësim i motit. Sipas buletinit të Institutit të Gjeoshkencës, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM), në të gjithë territorin e vendit pritet të ketë reshje shiu, ndërsa në zonat mbi 600 metra mbi nivelin e detit, priten …

Më shumë