KRYEFAQJA » Tag Archives: Erik Hamrén

Tag Archives: Erik Hamrén

Euro 2016: Slloveni-Ukrainë dhe Danimarkë-Suedi për dy vendet e fundit

Euro 2016: Slloveni-Ukrainë dhe Danimarkë-Suedi për dy vendet e fundit

Sonte luhen dy ndeshjet e fundit të play-off-it të vlefshme për kualifikimin në Euro 2016. Sllovenia pret Ukrainën në stadiumin Ljudski vrt të Mariborit ndërsa Danimarka, kundërshtarja jonë në Grupin I, pret Suedinë në stadiumin Telia Parken të Kopenhagenit. Këto dy ndeshje mbyllin listën e skuadrave që do të marrin …

Më shumë