KRYEFAQJA » Tag Archives: Ervin Koçi

Tag Archives: Ervin Koçi

Ervin Koçi kreu i ri i AMF

Ervin Koçi kreu i ri i AMF

Me dy vota kundër, tre abstenim dhe 71 pro, parlamentoi miratoi propozimin e qeverisë për të emëruar në krye të Autoritetit të Mbikqyrjes Financiare për një mandat 5 vjeçar Ervin Koçin. Kandidatura e Koçit në krye të këtij institucioni u miratua këtë mëngjes edhe në komisionin e ekonomisë. Pak javë …

Më shumë