KRYEFAQJA » Tag Archives: Esteban Santiago

Tag Archives: Esteban Santiago

SHBA, autori i vrasjes në aeroport

SHBA, autori i vrasjes në aeroport

I dyshuari për të shtënat vdekjeprurëse në aeroportin e Floridës është akuzuar edhe formalisht nga prokurorët amerikanë. 26-vjeçari Esteban Santiago akuzohet se ka hapur zjarr në Aeroport, duke lënë të vdekur 5 persona dhe plagosur 6 të tjerë. Ai është ngarkuar me akuzën e kryerjes së një akti të dhunshëm …

Më shumë