KRYEFAQJA » Tag Archives: Etrit Berisha dhe mbrojtësi Elseid Hysaj

Tag Archives: Etrit Berisha dhe mbrojtësi Elseid Hysaj

Kombëtarja vijon stërvitjen në Durrës, Berisha dhe Hysaj: Përtej grupeve në France 2016

"Euro 2016": De Biazi publikon emrat e 23 lojtarëve

Në kuadër të dy takimeve miqësore që Kombëtarja shqiptare do të zhvillojë në këtë fund marsi, ekipi kuqezi i trajnerit Xhovani De Biazi, vijnon përgatitjet në kampin e saj stërvitor në Durrës. Në konferencën e sotme për shtyp kanë dalë para mediave portieri Etrit Berisha dhe mbrojtësi Elseid Hysaj, të …

Më shumë