KRYEFAQJA » Tag Archives: eurodeputetët e PE-së

Tag Archives: eurodeputetët e PE-së

Ministri i financave Arben Ahmetaj pret në takim eurodeputetët e PE-së

Ministria e financave edhe komisioni europian parashikojnë një rritje ekonomike 3.4% për këtë vit. Pas një takimi me eurodeputetët e parlamentit europian, ministri Arben Ahmetaj zbuloi detajet. Pjesë e bisedimeve në këtë takim ishte dhe strategjia e menaxhimit të financave publike. Reforma në Menaxhimin e Financave Publike bën të mundur …

Më shumë