KRYEFAQJA » Tag Archives: evakuohet

Tag Archives: evakuohet

Evakuohet kulla “Trump”

Evakuohet kulla "Trump"

Forcat e policisë dhe zjarrfikësit në Nju Jork u thirrën me urgjencë në kullën “Trump” ku, njerëzit u evakuan të alarmuar pas gjetjes së një pakoje të dyshimte në hollin e ndërtesës. Incidenti ndodhi në kohën kur rrugët aty pranë ishin të mbushura nga turma personash që lëvizin për festa. …

Më shumë