KRYEFAQJA » Tag Archives: evangjeli veli

Tag Archives: evangjeli veli

Nis Rio 2016

Nis Rio 2016

Në Rio de Janeiro të Brazilit, filluan zyrtarisht Lojrat Olimpike. Ceremonia e hapjes u zhvillua në stadiumin e famshëm të Marakanas. Në këto lojra marrin pjesë 206 shtete me rreth 12 mijë atletë, prej të cilave 6200 meshkuj dhe 5100 sportiste femra. Flamurtare e ekipit shqiptar ishte atletja e njohur …

Më shumë