KRYEFAQJA » Tag Archives: falenderon referendimi

Tag Archives: falenderon referendimi

Rama falenderon: Socialistët më kanë mirëkuptuar e mbështetur plotësisht!

Rama falenderon për referendumin: Socialistët më kanë mirëkuptuar e mbështetur plotësisht!

Kryetari i PS Edi Rama ka zgjedhur Fejsbukun për të përcjellë “Mirënjohje e thellë për familjen tonë të madhe politike që sot dha një provë shumë kuptimplotë të vetëdijes dhe angazhimit demokratik”. Sipas tij “Referendumi kaloi pritshmëritë për pjesëmarrjen falë angazhimit të të gjitha gjeneratave të socialistëve”. “I falenderoj me …

Më shumë