KRYEFAQJA » Tag Archives: falenderon votuesit.jpg

Tag Archives: falenderon votuesit.jpg

LSI, Meta falenderon votuesit

Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, ka falënderuar të gjithë anëtarët e Lëvizjes Socialiste për Integrim për pjesëmarrjen masive në procesin e votimit. Meta vlerësoi, me anë të një videomesazhi nga Gjermania, se kjo pjesëmarrje konfirmon qartësisht lidhjen e vendosur dhe të qëndrueshme me LSI-në. “Jam i bindur se nga ky …

Më shumë