KRYEFAQJA » Tag Archives: famijla ne nje kontekst global

Tag Archives: famijla ne nje kontekst global

Takimi “Familja në një kontekst global”. Nishani: Jini mbrojtës fanatikë të familjes!

bujar nishani, famijla ne nje kontekst global, universitet fetare, alberto cutillo

Rëndësia e familjes dhe rrugëtimi i saj në shekuj, ishte një prej temave të diskutuara pasditen e së mërkurës në konferencën shkencore të organizuar prej dy universiteteve fetare në vend. Në këtë konferencë i ftuar për të referuar ishte edhe Presidenti i Republikës Bujar Nishani. Presidenti Nishani e cilësoi familjen …

Më shumë