KRYEFAQJA » Tag Archives: FC Vaduz

Tag Archives: FC Vaduz

Rusi 2018: Shqipëria do të ndeshet me Lihtenshtejnin në Vaduz

Rusi 2018: Shqipëria do të ndeshet me Lihtenshtejnin në Vaduz

Kombëtarja e Shqipërisë do ta luajë të enjten, ndeshjen kualifikuese të radhës për në Botërorin 2016 që mbahet në Rusi, në Vaduz kundër Lihtenshejnit. Takimi do të zhvillohet në Stadiumin Rheinpark i cili është stadiumi zyrtar i Lihtenshtejnit. Në këtë stadium luan dhe stërvitet kombëtarja vendase e futbollit, por është …

Më shumë