KRYEFAQJA » Tag Archives: fëmijët e sheikëve

Tag Archives: fëmijët e sheikëve

Londra është “pushtuar” nga makinat super luksoze të sheikëve arabë

Rrugët kryesore të Londrës janë shndërruar në një paradë të vërtetë makinash luksoze. Makina qindra mijëra dollarëshe apo edhe miliona dollarëshe shkëlqejnë, ndërsa parkohen bukur në vende strategjike, ku të gjithë mund t’i shohin dhe të ëndërrojnë sikur t’i kishin. E në fakt ata që i zotërojnë nuk janë aspak …

Më shumë