KRYEFAQJA » Tag Archives: fesjbuk

Tag Archives: fesjbuk

Basha: Rama-10 milion euro për luks: Rama: Shprehje ekstreme e vulgaritetit

Rama thirrje Bashës: Dialogojmë pa kushte!

Një tjetër përplasje është regjistruar të mërkurën mes dy figurave kryesore të politikës shqiptare, kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD në opozitë Lulzim Basha. Arena saj është bërë rrjeti social Fejsbuk. Fillimisht ka qenë zoti Basha i cili nëpërmjet një mesazhi akuzoi zotin Rama se do të harxhojë gjatë …

Më shumë